Oferta


Zajęcia indywidualne

110 PLN / godzina zegarowa | dla wszystkich

Zapraszam na spotkania 1:1, których treść, ilość potrzebnych godzin i terminy ustalamy indywidualnie. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania więcej informacji.

Warsztaty na życzenie

45 zł / godzina zegarowa za uczestnika

Dla grup znajomych organizujemy zamknięte zajęcia, które mogą być realizacją jednego z naszych kursów lub ofertą całkowicie indywidualnie przygotowaną pod zainteresowania grupy. Koszt obejmuje materiały do ćwiczeń, świetnie wyposażoną pracownię do dyspozycji i ciepłe napoje oraz małą słodkość dla umilenia czasu pracy.

Maszyny na godziny

25 zł / godzina zegarowa

Z naszych maszyn i sprzętu szyciowego możesz korzystać także poza zajęciami. Zapraszam do najmu wg grafiku dostępnego w zakładce "Kursy/Warsztaty". Cena obejmuje możliwość korzystania z naszego parku maszyn, stołu krojczego, żelazka i wszystkich akcesoriów.

Bony podarunkowe

Nasze zajęcia możesz sprezentować bliskiej osobie! Zapraszamy do zakupu bonów na dowolną kwotę. Są ważne przez pół roku i można je otrzymać w wersji elektronicznej lub papierowej, zapakowanej na prezent. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu!

Imprezy okolicznościowe

W kameralnych grupach organizujemy dla Was baby shower, urodziny czy spotkania przy kreatywnym stole. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Warsztaty integracyjne dla firm

W naszych pracowniach, jak i w siedzibie firmy klienta organizujemy warsztaty integrujące dla zespołów, warsztaty plenerowe i pokazy. Ofertę zawsze przygotowujemy indywidualnie pod potrzeby klienta.

do góry